*** Apartmány Residence Týnská ubytování Praha 1

Apartmány Praha 1 Residence Týnská Residence Týnská je situována přímo v historickém jádru města v ulici Týnská, zhruba 50 metrů od Staroměstského náměstí a hostům poskytuje mimořádně pohodlný a útulný pobyt v elegantním a klidném prostředí. Budova residence sahá až do 17. století a v  roce 1994 byla  kompletně zrekonstruována s důrazem na zachování původních prvků a rázu budovy.

Ubytování
Ubytování v residenci Týnská můžete využít na krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pro kratší délku pobytu je vhodná malá garsoniéra pro turisty a pro osoby, kteří sem přicestují na služební cestu či obchodní cestu a je určená pro 1-2 osoby. Byt má svůj samostatný vstup ze společné chodby s kuchyňským koutem vybaveným lednicí a nádobím. K příslušenství rovněž náleží TV-SAT, koupelna je vybavena umyvadlem, WC mísou a sprchovým koutem.

Pro delší délku pobytu jsou určeny byty na prvním a druhém patře. Jedná se o zařízené 3 pokoje + kuchyňský kout a koupelna s celkovou plochou 80 m2. Součástí bytu je obývací pokoj vybaven televizí, videem, stereorádiem, satelitním přijímačem, telefonem. V koupelně se nachází sprcha, WC mísa, bidet, pračka se sušičkou. Pokoje byly navrženy takovým způsobem, aby jste se cítili jako doma. K dispozici jsou ručníky, lůžkoviny, úklidová služba 2 x týdně + praní lůžkovin - vše zahrnuto v ceně nájemného.

Restaurace
Ve všech bytech mají hosté k dispozici kompletně vybavenou kuchyni, která Vám umožní
přípravu stravy dle Vaší chuti. V kuchyni se nachází lednice, mrazák, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí.

Okolí
Velmi dobrá poloha residence Týnská Vás bude dělit jen chvíli od všech nejznámějších pamětihodností Prahy. Za zmínku stojí známý bulvár Václavské náměstí, který je dnes obchodním a kulturním centrem země jenž spojuje modernost a historii. V okolí jsou další památky jako Pražský hrad, Staroměstský orloj, Karlův most či starý židovský hřbitov.
Apartmány Praha 1 Residence Týnská - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Praha 1 Residence Týnská - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Praha 1 Residence Týnská -  je k dispozici připojení na internetApartmány Praha 1 Residence Týnská - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardApartmány Praha 1 Residence Týnská - přijímá kreditní karty VISAApartmány Praha 1 Residence Týnská - přijímá kreditní karty American ExpressApartmány Praha 1 Residence Týnská - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Praha 1 Residence Týnská - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 1 Residence Týnská - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Praha 1 Residence Týnská - Pokoje jsou vybaveny televizorem